Blackstone Antalya/Konyaaltı

Gürsu Mah. Gazi Mustafa Kemal Bul. Hanifi Demirci İş Merkezi Blok no : 43/A Konyaaltı /ANTALYA

Mobile: +90 552 420 1 777
Whatsapp: +90 552 420 1 777
E-mail: [email protected]

BlackStone Tattoo Studio

antalya dövme ve antalya tattoo

Antalya Dövme ve Antalya Tattoo

Antalya Dövme ve Antalya Tattoo Hakkımızda

Dövme sanatında işin ciddiyetle yapılması büyük bir önem taşımaktadır bu ilke doğrultusunda Antalya dövme ve Antalya tattoo ilerlemektedir. Profesyonelliğini çalışmalarıyla yansıtabile kişiler dövme işinin aslında bir sanat olduğunu ortaya koymayı başardık. Gerek kalıcı dövme, gerek ise renkli dövme çalışmalarını ustalık ile ve büyük bir titizlikle yaparak bu konuda yetkinliğini ortaya koymayı başarmıştır. Antalya dövme ve Antalya tattoo stüdyosundaki temel prensiplerimiz steril ve temiz bir ortam sağlayarak müşteri memnuniyetini karşılamak olacaktır. Vücudunuza ömür boyu size eşlik edecek bir hatıra yaratırken aynı zamanda müşterilerin sağlığına önem vererek, uygun ortam koşulları oluşturmak profesyonel ekipler sayesinde gerçekleştirmektedir. Günümüzde artan etkileşim ile sürekli değişen yeni trendleri yakından takip ederek müşterilerimizin hayallerini dövme sanatı aracılığı ile bedenleriyle buluşturuyoruz. 

Antalya Dövme Ve Antalya Tattoo Steril Mi?

Dövme sanatının bir temsilci olarak verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin beklentilerini karşılamanın yanı sıra gerekli steril ortamda sağlamaktayız. Dövme sanatı işlemlerimizde kullanılan iğneleri özel paketlerden yalnızca tek bir müşteri için çıkartıyoruz ve bu ürünler başka bir müşteride kullanılmamaktadır. Her müşterimiz için paketli yeni ürünler tercih edilmektedir. Böylelikle bu ürünlerde her zaman en kaliteli markaları tercih ederek müşterilerimize sunmaktayız. Avrupa standartlarında hizmet verebilmek adına en temel prensibimiz sterilizasyon ve hijyendir bunun sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Dövme sanatında kullanılan İğneler ve uçlar tek kullanımlık olması insan sağlığı açısından önemlidir. Dövme yaparken kullanılan pota ve eldivenlerde ise yine tek kullanım şeklinde her müşteride değiştirilmesi önemlidir. Kullanılan Gerçek dövme boyaları ise Dünya Sağlık Örgütünden onaylı ve vücuda uyumluluğu test edilmiş ve onaylanmış boyalar ile yapılmaktadır. Dövme, sanatı bir kültürdür ve birçok kişinin hayallerini gerçeğe yansıtması ile çok değerli bir sanat olarak görülmektedir. Eski tarihlerde dini sembollerin kullanılması ya da insanların hangi kabilenin üyesi olduğunu gösteren şekiller ile yapılan dövme günümüzde ise sanat kategorisindedir yapılmaya başlanmıştır. Antalya dövme olarak En önemli amacımız Müşteri memnuniyetini sağlamak ve yapılan işlemlerin ardından devam eden süreçte yaptığımız ürünlerin arkasında durabilmemiz sektördeki farkımızı ortaya koymakta ve başarımızı artırmaktadır.

Antalya Dövme Ve Antalya Tattoo Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde tattoo ve dövme sanatı ilk günden itibaren çok sevilmiş ve her geçen gün daha fazla insanın dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu gösterilen ilgiye karşı her gün daha da kendimizi geliştirmeye çalışarak zamana ayak uydurmaya devam ediyoruz böylece daha çok konforlu ve teknolojik unsurlarla müşterilerimize daha iyi bir ortam sağlamak en önemli hedefimiz ve bu yolda çalışmaya devem etmekteyiz.  Tattoo sanatını uygularken hızlı ve kusursuz işlemler için tüm seans taleplerine rezervasyon yapılmakta ve planlanan süreçte ilerlemekteyiz. Bu nedenle çalışmalarımız sırasında hiçbir işlemde aksamalar oluşmamakta ve müşterilerimizin değerli zamanını çalmaktan uzak durmaktayız. Antalya dövme ve Antalya tattoo deneyimli ekibimizle müşterilerimizin hayallerine uygun olarak vücutlarını tablolara dönüştürüyor ve profesyonel işler çıkarmaya devam ediyoruz. Dövme yaptırmak isteyen ve kapımızdan içeri giren herkesin memnun ve hayallerine kavuşmuş bir şekilde daha mutlu ayrılmasını sağlamak adına titizlikle çalışmaktayız.